Zlevněné zboží FIXED 2,5D Full Glue-Cover tvrzené sklo 0,33mm Huawei Y5p černé

FIXED 2,5D Full Glue-Cover tvrzené sklo 0,33mm Huawei Y5p černé - 17% sleva


FIXED 2,5D Full Glue-Cover tvrzené sklo 0,33mm Huawei Y5p černé

Zboží již není dostupné


FIXED 2,5D Full Glue-Cover tvrzené sklo 0,33mm Huawei Y5p černé z kategorie elektronika, telefony, navigace, tvrzená skla pro mobilní telefony, mobilní příslušenství, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Patro a budete spokojení s dodaným FIXED 2,5D Full Glue-Cover tvrzené sklo 0,33mm Huawei Y5p černé .

Popis produktu: Vysoce kvalitní tvrzené sklo FIXED Full-Cover s lepením po celé ploše zajistí maximální ochranu displeje vašeho mobilního telefonu. Zabráníte tak případnému poškození v podobě prasklého nebo poškrabaného displeje. Sklo díky 2,5D designu kryje celou plochu displeje až k okrajům. Výhodou oproti běžným 2,5D sklům je lepení po celé plo...še displeje telefonu, sklo tak lépe přilne k displeji a perfektně drží a netvoří se mapy. Navíc má i lepší citlivost dotyku. V balení najdete vše potřebné pro snadnou instalaci. Se sklem FIXED Full-Cover získá váš telefon kompletní ochranu displeje před nárazy, škrábanci i nečistotami. Vlastnosti: - ochranné tvrzené sklo pro telefon - 2,5D - kryje celou plochu displeje až k okrajům - lepení po celé ploše skla - tloušťka: 0,33 mm - 100% průhlednost - oleofóbní struktura proti otiskům prstů - lepší citlivost dotyku než u běžných 2,5D skel - vyrobeno přesně na míru daného telefonu - snadná instalace bez vzduchových bublin - velmi dobře se čistí - maximální ochrana displeje

Produkt je výrobek značky Fixed ,distribuovaný s EAN kódem 8591680113293.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je FIXED 2,5D Full Glue-Cover tvrzené sklo 0,33mm Huawei Y5p černé